2021/2022 m. rudens/žiemos tendencijos

2021/2022 m. rudens/žiemos tendencijos

Kiekvienas metų laikas yra ypatingas, kaip ir kiekviena akimirka, kuri neišnyksta iš atminties ir lieka su mumis ilgam.

Kvepalų pasaulis yra nepaprastas, nes jis ne tik suteikia akimirkoms magijos, bet ir įšaldo prisiminimus. 2021/2022 m. rudens/žiemos sezoną su vasara atsisveikiname ne negrįžtamai, o tik įprasminame jos džiaugsmą, gaivumą ir lengvumą elegantiškuose "JFenzi" produktuose! Šaltomis dienomis vėl apsigaubsime šiluma ir saldumu ir pakurstysime savo emocijas - visa tai padės padaryti šilti ir šildantys kvepalų pasiūlymai.

Ruduo ir žiema - puikus metas prisiminti praėjusią vasarą.

Mūsų kvepaluose atrasime vaisių ir gėlių kompozicijų, kurios savo lengvumu suteiks energijos ir teigiamos nuotaikos. Pasirinkę vasaros klimato įkvėptus kvepalus lengvai sugrįšime į atostogų prisiminimus, džiugias akimirkas ir kelionių nuotykius. Juose netrūks gėlių, citrusinių vaisių natų ir lengvų kompozicijų. Rudens-žiemos sezoną statysime ant šiltų prisiminimų ir energingų kvapų, kurie skatins veikti ir apkabinti saulę.

Taip pat bus jausmingų, emocijas kurstančių pasiūlymų - ateinančio sezono tendencijas papildys stipresnių kvapų paletė.

2021/2022 m. rudens/žiemos sezoną vasaros lengvumas bus supriešintas su jausmingomis, giliomis ir intensyviomis natomis. Kvepalų kolekcijoje dominuos pasiūlymai, skirti jausmingumui ir kūniškumui, kurie yra tokie pat neakivaizdūs, kaip neakivaizdžios yra žmogaus emocijos. Ruduo ir žiema - gilių išgyvenimų metas, todėl jausmingi ir saldūs aromatai bus derinami su gaiviais, vaisiniais tonais. Bus juntamos vanilės ir anyžių natos, lydimos prieskonių ir rytietiškų kompozicijų. Baltosios gėlės suteiks švelnumo, o medienos komponentai, tokie kaip kedras ir santalas, suteiks intensyvumo.

Ateinantis ruduo ir žiema kvepalų pasaulyje bus nepakartojami - tai laikas, kai vasaros prisiminimai sušildys žiemos vakarus, o jausmingos kvepalų kompozicijos suteiks nepamirštamų įspūdžių.

Grįžti į naujienas ir patarimus