Kaip pasirinkti kvepalus pavasariui ?

Kaip pasirinkti kvepalus pavasariui ?

Pagaliau! Pasirodo saulė ir atgimsta gamtos pasaulis. Tai tikrai ne metas naudoti tuos pačius kvepalus, kuriuos naudojote žiemą. Kvepalus keiskite kartu su metų laikais ir mėgaukitės svaigiais pavasario malonumais. Kokias gi natas pasirinkti pavasariui ? Atidžiai perskaitykite mūsų rekomendacijas, kad jūsų kvepalai atskleistų geriausius jūsų bruožus!

 

Kvepalų paieška besikeičiant metų laikui: mes sakome TAIP!

Mūsų kvepalai turėtų atspindėti tai, kaip per metus nuolat kinta mūsų skonis ir nuotaika. Kiekvieną sezoną rinkitės naujus kvepalus, kurie atskleistų kas esate, bet neatskleistų per daug. Atėjęs pavasaris - puikus metas parodyti saldžiąją, bet gundančią savo asmenybės pusę.

Šį sezoną metas atsisveikinti su žiemos kvepalais ir rinktis tinkamesnius kvapus. Pavasarį svarbiausia - susilieti su gamta: rinkitės lengvus, koketiškus kvepalus!

 

Kokios natos tinka pavasariui?

Daugiausia dėmesio skirkite gėlių natoms.

Nenuostabu, kad pavasariniams kvepalams puikiai tinka gėlių natos. Mums patinka rožių, frangipanų, medetkų ir jazminų akordai, derinami su medienos ir muskuso kvapais. Ieškote gėlių kvepalų, kurie būtų elegantiški, bet paprasti? Išbandykite soliflore kvepalus, kuriuose atsiskleidžia tik viena gėlių nata. Jausitės gaivūs kaip saulutė!

 

Rinkitės lengvus kvepalus

Norėdami mėgautis gražiomis saulėtomis dienomis, rinkitės lengvus kvepalus. Esame dideli kvepalų su citrusinėmis natomis (greipfrutų, žaliųjų mandarinų) gerbėjai, nes jie vėsina ir gaivina, o žalioji arbata veikia energizuojančiai.

 

Rinkitės gurmaniškus aromatus

Pavasaris neabejotinai yra puikus metas kvepintis pikantiškais kvepalais. Jei norite gardžiai saldaus kvapo, rinkitės kvepalus su vaisių akordais, derindami persikų, slyvų ir juodųjų serbentų natas, kad poveikis būtų išties nepakartojamas: nesakykite, kad neįspėjome!

 

Pabėkite nuo visko

Pavasarį temperatūra pradeda kilti, todėl norisi saulėtų kvapų. Nors vasara dar neprasidėjo, mes jau pamišę dėl egzotiškų kvapų: ylang-ylang, apelsinų žiedai ir Taičio gardenijos puikiai tinka pasivaikščiojimams saulėje.

Grįžti į naujienas ir patarimus