Kvapų kategorijos - eterinės grupės

Kvapų kategorijos - eterinės grupės

Tinkamų kvepalų pasirinkimas yra labai individualus, o kai kas net pasakytų, kad intymus dalykas.

Puikiai parinkti kvepalai susilies su juos dėvinčiu asmeniu, papildys jo įvaizdį ir pabrėš jo asmenybę. Kvapas, kaip ir drabužiai, apibūdina žmogų ir leidžia jį geriau pažinti. Prieš renkantis tobulus kvepalus, verta susipažinti su jų kategorijomis, kad geriau išsirinktumėte mėgstamas kompozicijas ir drąsiau žengtumėte į kvepalų pasaulį.

 

Taigi imkimės darbo!

 

Vaisiniai aromatai

Sultingi, gaivūs vaisių kvapai, dažnai derinami su gėlių kvapais. Priklausomai nuo vyraujančių vaisių, jie gali būti saldūs arba aštresni (ypač su prieskoniais).

Citrusiniai aromatai

Jie tiesiog kvepia vasara ir kelionėmis! Citrusiniai vaisiai suteikia energijos ir žvalumo. Čia svarbiausią vaidmenį atlieka mandarinai, laimai, apelsinai arba greipfrutai.

Vandens aromatai

Tai kompozicijos, keliančios prisiminimus apie keliones prie jūros. Jų lengvumas siejamas su jūros gaiviu vėju. Jie atrodo sunkiai pasiekiami ir puikiai tinka šiltuoju metų laiku.

Rytietiški aromatai

Rytai žavi savo spalvingumu ir magija! Tai kvepalai, kuriems negalite likti abejingi. Sandalmedžio, vanilės, muskuso ar smilkalų aromatai intriguoja ir kelia susidomėjimą.

Prabangūs aromatai

Kvapai, kuriuos galite mylėti arba nekęsti. Stiprūs, sunkūs, gilūs. Sukurti ąžuolų, šalavijų, bergamočių ir dervų natų pagrindu. Rinkdamiesi šios kvapų grupės kvepalus turime prisiminti, kad tai nebus kvepalai, tinkantys kiekvienai progai.

Paparčių aromatai

Miško kvapas, uždarytas buteliuke - taip vienu sakiniu galima apibūdinti šio tipo kvepalus. Vyrauja žolelių ir medienos aromatai, taip pat atsiranda tabako ir ciberžolės.

Aldehidiniai aromatai

Aromatai, kurių kvapas tikrai nėra švelnus, priešingai, jis aštrus, intensyvus ir sunkus.

Nepriklausomai nuo to, kam teikiate pirmenybę, verta prisiminti, kad kvepalai tai Jūsų antroji prigimtis. Blogai priderintas prie asmens ir progos gali sukurti visiškai kitokį įvaizdį nei tas, kurį norėtume pasiekti. Tuo tarpu gerai parinkti kvepalai yra slaptas ginklas, kuris padės jums užkariauti pasaulį!

Grįžti į naujienas ir patarimus