2022 m. pavasario/vasaros kvepalų tendencijos

2022 m. pavasario/vasaros kvepalų tendencijos

Baigiantis šaltajam sezonui į šalį nustumiame sunkius, apgaubiančius kvapus ir keičiame juos lengvais ir gaiviais.

Dažniausiai renkamės gėlių, vaisių ir vandens natas, kurios asocijuojasi su saulės, odos ir nerūpestingo gyvenimo nulemtu jūros vėju. Sausų kompozicijų, šiltų medžių, odos kvapų ir ryžtingų akordų gerbėjams šį kartą jų atsisakyti nereikia. "Pavasaris ir vasara 2022" aiškiai sako NE stereotipams ir nusistovėjusiems kanonams. Be gaivių sultingos žolės ir nokstančių vaisių kvapų, ateinantį sezoną taip pat vyraus aromatų natos, kurios šildys tarsi vasaros saulė. Tendencijos tampa prieštaringos ir stebinančios. Madingiausi kvepalai išvengia įprastų suskirstymų.
 
2022-ieji - tai metai, kuriais laužomi stereotipai ir šablonai.
 
Susidomėjimas unisex kvepalais akivaizdžiai auga. Jauni žmones, kurie yra atviri naujovėms ir eksperimentams, nemėgsta etikečių, nori išsiskirti ir pasikliauti individualizmu vis dažniau pasirenka būtent tokius kvepalus. Jei nemėgstate skirstymo į vyriškus ir moteriškus, jums patiks kvepalai, kuriuos sudaro ramunėlių, sandalmedžio, kedro, jazminų ir vanilės natos. Gaivaus kvapo kompozicijos bus paklausios, tačiau šį kartą vandens natose dominuoja lengvos vaisių ir subtiliai gėlių natos. Savo vietą kvepalų tendencijose ras ir tie, kurie mėgsta stiprius įėjimus ir saldumo kupinus kvepalus iš gourmand šeimos. Tai kvepalų grupė, kurios kompozicijoje rasime saldžių prieskonių, visų pirma vanilės, taip pat šokolado, karamelės, pralinijų, cukraus vatos natų. Jie labai dažnai derinami su aštriais, aštriais priedais, sultingais vaisiais arba karčiais citrusiniais vaisiais. Gėlių kvapai derinami su pudros natomis. Jie tampa išraiškingi, bet kartu ir trumpalaikiai. Puikiai tinka jazminų ir rožių deriniai su vanile ar muskusu, o gaivumo suteikia apelsinų žiedų natos.
 
 
Eksperimentuokime, nebijokime išeiti iš rėmų, atsisakykime senų įpročių. Kiekvienas pokytis - tai gaivaus oro gūsis ir protinis virsmas, kuris turi įtakos mūsų nuotaikai, savigarbai ir tam, kaip mus vertina išorinis pasaulis.
Back to blog